Appartement / Flat te huur

La Florida 3bed apartment and garden near the Abbey Tavern!!

  • 6 Gasten
  • 3 Slaapkamers
  • 4 Bedden
  • 2 Badkamers

Hoogtepunten van het huis

Parkeerplaats

Draadloze Broadband Internet

Foto's

Voorzieningen

Zwembad- en spafaciliteiten

Gemeenschappelijk onverwarmd buitenzwembad

Parkeren en faciliteiten

Omheinde gemeenschap, Parkeren, Privé tuin, Privé veranda

Overig

Accepteer creditcard, 24/7 bereikbaar, Kinderen zijn welkom, Huisdieren niet toegestaan, Roken niet toegestaan, Geschikt voor senioren of personen met beperkte mobiliteit

Entertainment

Strandstoelen, TV-kabel, TV satelliet

Badkamer en wasruimte

Beddegoed, Bidet, Föhn, Wasdroger, Essentiële zaken, Strijkijzer en strijkplank, Douche, Handdoekenset, Bad, Wastafel, Wasmachine

Verwarming en koeling

Airconditioning

Internet & kantoor

Draadloze Broadband Draadloos internet

Keuken en eetkamer

Koffiezetapparaat, Kookgerei, Fornuis, Magnetron, Oven, Koelkast, Tosti apparaat, Stofzuiger

Veiligheid thuis

Zoemer, Brandblusser, EHBO doos, Rookdetector

Huisregels

  • Creditkaart geaccepteerd

  • Kinderen welkom

  • Huisdieren niet toegestaan

  • Roken verboden

  • Geschikt voor senioren of personen met beperkte mobiliteit

Aankomst: 04:00 PM

Vertrek: 10:00 AM

Locatie

Calle Gorrion, Residencial Arcos del Mediterraneo 3, Vivienda numero 13 Urb La Chismosa 03189 Orihuela Costa, Orihuela Costa, Spanje

52 Km

Luchthaven

0 Km

Bus

0 Km

Snelweg

0 Km

Trein

0 Km

Haven

0 Km

Metro

Tarieven

Standard price
Dagelijks€84
Low1 dec 2026 – 28 feb 2027
Dagelijks€84
Mid 1 sep 2026 – 30 nov 20261 mrt 2027 – 15 mei 20271 sep 2027 – 30 nov 2027
Dagelijks€96
High 1 jun 2026 – 31 aug 20261 jun 2027 – 31 aug 2027
Dagelijks€120

Beleid en opmerkingen

Betalingsschema

25% van het totale bedrag zijn verschuldigd op het moment van boeking.

25% van de betaling is vereist 180 dag(en) voor aankomst .

Het resterende bedrag dient te worden betaald 30 dag(en) voor aankomst .

Annuleringsrichtlijnen

Vooruitbetaalde bedragen worden niet gerestitueerd.

Borg

Er is geen borg verschuldigd.

Beschikbaarheid

Selecteer de incheckdatum

Nu boeken
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Beoordelingen

Over de host

Sunny Rentals Spain
Sunny Rentals Spain

Holiday home rental marketing and management.

Helping owners and holidaymakers across the Orihuela Costa.

Neem contact op

  • E-mail:[email protected]
  • Telefoon:+447858894565
  • Website:https://www.sunnyrentalsspain.com/

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

00447858894565

Orihuela Costa, Spanje
5
vanaf €84 per nacht